LOA - Loopbaanoriëntatie voor anderstaligen

Oriëntatie van anderstalige werkzoekenden naar een realistische beroepskeuze en arbeidsmarktgerichte tewerkstellingsperspectieven via informatieverstrekking, coaching, assessments en opdrachten.



Contact

Projectopvolgers

 

Antwerpen    

Marianne Audenaerdt

marianne.audenaerdt@vdab.be

M 0479 74 59 49

 

Nicole Huybs

nicole.huybs@vdab.be

M 0471 52 92 90

 

Brussel

Charlotte Vanbeeck

charlotte.vanbeeck@vdab.be 

M 0472 78 47 92

 

Limburg

Lars Leynen

lars.leynen@vdab.be

M 0472 45 74 79

 

Oost-Vlaanderen

Nigmet Cesmeli

nigmet.cesmeli@vdab.be 

M 0471 57 12 79

 

Vlaams Brabant

Natalie Ruttens

natalie.ruttens@vdab.be

 

West-Vlaanderen

Mieke Logghe

mieke.logghe@vdab.be

M 0470 34 93 71