SIB RIZIV - Bemiddeling RIZIV

Met dit project betracht VDAB om voor maximum 1000 arbeidsongeschikt erkende werkzoekenden een dienstverlening uit te besteden die leidt tot een tewerkstelling.



Contact

 

Partner

RiseSmart

Sabine Lambrichts

WEB

Bie Bijnens

 

VDAB

Inhoudelijke expert

Nicole Willems 

Nicole.Willems@vdab.be

Projectleider

Joke Deblaere

Joke.Deblaere@vdab.be

 

Antwerpen

Projectopvolger

Annemie Bruyninckx

Annemie.Bruyninckx@vdab.be

 

Expert re-integratie

Nikolaj Bassele

Nikolaj.Bassele@vdab.be

 

Limburg

Projectopvolger

Kelly Lambrechts

Kelly.Lambrechts@vdab.be

 

Expert re-integratie

Karolien Bijnens

Karolien.Bijnens@vdab.be

 

Oost-Vlaanderen

Projectopvolger

Sabine Moerman

Sabine.Moerman@vdab.be

 

Expert re-integratie

Liesbeth Jagers

Liesbeth.Jagers@vdab.be

Op deze pagina