Contacteer jouw arbeidsmarktadviseur

De arbeidsmarktadviseurs brengen vraag en aanbod op de arbeidsmarkt in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest en het Vlaams Gewest in kaart, zowel per cluster als per regio/provincie.

Contacteer hen als je vragen hebt.

Ben je journalist? Stel je vragen dan aan jouw provinciale expert actiecommunicatie.



In jouw provincie - gewest

 

Provincie Antwerpen

Greet Van Dooren

greet.vandooren@vdab.be

M 0477 46 87 69

 

Brussels Hoofdstedelijk Gewest

Arne Cattrysse

arne.cattrysse@vdab.be

M 0498  49 52 51

 

Provincie Limburg

Anne Caelen

anne.caelen@vdab.be

M 0479  26 87 72

 

Provincie Oost-Vlaanderen

Tomas Quaethoven

tomas.quaethoven@vdab.be

M 0486 47 59 95

 

Provincie Vlaams-Brabant

Jemima Bidee

jemima.bidee@vdab.be

M 0495 43 35 01

 

Provincie West-Vlaanderen

Ann Perrett

ann.perrett@vdab.be

M 0471 48 09 14

 

 

Per sector - cluster

 

Bouw en hout

Greet Van Dooren

greet.vandooren@vdab.be

M 0477 46 87 69

 

Business support, retail en ICT

Jemima Bidee

jemima.bidee@vdab.be

M 0495 43 35 01

 

Diensten aan personen en bedrijven

Arne Cattrysse

arne.cattrysse@vdab.be

M 0498  49 52 51

 

Industrie

Tomas Quaethoven

tomas.quaethoven@vdab.be

M 0486 47 59 95

 

Intensieve dienstverlening

Arzu Cetin

arzu.cetin@vdab.be

M 0471 48 01 60

 

Transport en logistiek

Ann Perrett

ann.perrett@vdab.be

M 0471 48 09 14

 

Zorg en onderwijs

Anne Caelen

anne.caelen@vdab.be

M 0479  26 87 72

Op deze pagina