Neem contact op

Heb je als lokaal bestuur vragen over de samenwerking als lokaal bestuur of regio met VDAB, of wil je een nieuwe samenwerking opstarten waarin werkgerelateerde thema's centraal staan? Neem contact op met onze netwerkmanagers, stadsmanagers of centrale contactpersonen.



Netwerkmanagers lokale besturen

Provincie Antwerpen

Greet Jacops

greet.jacops@vdab.be

M 0471 56 87 44

 

Provincie Limburg

Katia Grosemans

katia.grosemans@vdab.be

M 0496 57 55 88

 

Provincie Oost-Vlaanderen

Ilse Umans

ilse.umans@vdab.be

M 0476 865468

 

Provincie Vlaams-Brabant

Anne Moyaerts

anne.moyaerts@vdab.be

M 0499 94 88 22

 

Provincie West-Vlaanderen

Bart Pynket

bart.pynket@vdab.be

0499 59 59 07

Stadsmanagers

Stad Antwerpen

Leen Van Lier

leen.vanlier@vdab.be

M 0470 20 38 37

 

Gent

Helga Van Heysbroeck

helga.vanheysbroeck@vdab.be

0496 72 06 16

 

Brussels Hoofdstedelijk Gewest

Katleen Huyveneers

katleen.huyveneers@vdab.be

M 0498 32 23 18

Centrale strategisch accountmanager lokale besturen-VVSG

Hilde Baerten

hilde.baerten@vdab.be

M 0497 51 90 74