Info voor lokale besturen

Hier komt de 'homepagina' voor lokale besturen met informatie, tools en instrumentaria die zich richt naar trajectbegeleiders OCMW en samenwerkende actoren die zich inzetten in het kader van de activering van leefloners naar duurzaam werk.



link to node
Afbeelding
Lachende mensen

Alle info voor lokale besturen vind je voorlopig nog bij elkaar gebundeld op de VDAB-website.

Ga naar vdab.be/lokale besturen >

Contact

Provinciale netwerkmanagers lokale besturen

 
Antwerpen

Greet Jacops

Greet.Jacops@vdab.be

M 0471 56 87 44

 
Brussel

Katleen Huyveneers

katleen.huyveneers@vdab.be

 
Limburg

Martine Martens

Martine.Martens@vdab.be

M 0473 730371

 
Oost-Vlaanderen

Ilse Umans

Ilse.Umans@vdab.be

M 0476 865468

 
Vlaams-Brabant

Anne Moyaerts

Anne Moyaerts@vdab.be

M 0499 948822

 
West-Vlaanderen

Bart Pynket

Bart.Pynket@vdab.be

0499 59 59 07

 

Stadsmanagers

 
Antwerpen

Leen Van Lier

LeenVanLier@vdab.be

M 0470 20 38 37

 
Gent

Helga Van Heysbroeck

Helga.Van.Heysbroeck@vdab.be

0496 72 06 16

 

Centrale strategisch accountmanager lokale besturen/ VVSG

Hilde Baerten

Hilde Baerten@vdab.be